З Днем сільгосппрацівника!

Шановні працівники аграрного сектору!

 

 

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Рік у рік, у третю неділю листопада всі найтепліші й найщиріші слова подяки та шани ми адресуємо вам, дорогі аграрії! Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох наших співвітчизників.

Нинішнього року трудівники села, фермери та кооператори, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, переробних комплексів доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва та впевнено дивитися в майбутнє.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Завдяки вашим знанням і природній мудрості, наполегливості й невтомному працелюбству живе українське село, колоситься золотиста українська нива, розвивається сільське господарство, яке давно вже стало важливою складовою всієї економіки України.

Завдяки вашим зусиллям полиці наших магазинів все більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Велика подяка і низький вам уклін за самовіддану працю, любов до рідної землі, терпіння та витримку.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші сім’ї живуть у затишку, щасті та благополуччі.

Зі святом вас!

З повагою, народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *