З Днем металурга!

Хочу привітати всіх новомосковців зі святом, що чекає нас на цих вихідних, – з Днем металурга. Адже якщо підрахувати, враховуючи нинішній трудовий колектив заводу НМТЗ Інтерпайп і членів їхніх сімей, усіх ветеранів підприємства, то ми побачимо, що ледь не чверть населення міста так чи інакше пов’язана з цим підприємством.

Я впевнений, що всім городянам відомий влучний вираз «поки заводи працюють – місто живе». Він дуже точно пояснює роль і місце НМТЗ Інтерпайп у долі нашого Новомосковська – це містоутворююче та бюджетоутворююче підприємство. Всі ми прекрасно пам’ятаємо, як протягом десятиліть завод не лише забезпечував трудову зайнятість населення та стабільні зарплати, але й вкладав значні кошти в розвиток інфраструктури міста, в житлове будівництво. Так, часи сьогодні інші, але підприємство нерозривно пов’язане з історією міста, воно й сьогодні є флагманом промисловості. Незважаючи на складні економічні умови, керівництво та колектив НМТЗ Інтерпайп робить усе можливе, щоб підприємство працювало й розвивалося, продовжувало випускати конкурентоспроможну і затребувану продукцію.

Хочу від щирого серця привітати з Днем металурга заводчан. Побажати кожному з вас здоров’я, фінансового благополуччя, стабільності та успіхів у трудовій діяльності. Щоб у ваших родинах був мир, взаєморозуміння та любов, щоб діти радували вас своїми успіхами. Вірю, що наша країна подолає всі труднощі сьогодення, економіка України буде зростати й підніматися, та український ГМК ще неодноразово продемонструє всім свій потенціал і конкурентоспроможність.

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *