З Днем металурга, новомосковці!

З Днем металурга, новомосковці!

День металурга – це, звичайно, свято професійне, але я хочу привітати з ним усіх новомосковців. Без перебільшення можна сказати, що значна частина життя та історії нашого міста тісно пов’язана з роботою найбільшого та особливо значущого для Новомосковська підприємства – НМТЗ Інтерпайп.
За роки своєї роботи це підприємство стало школою життя для багатьох поколінь новомосковців. Якщо підрахувати нинішній трудовий колектив підприємства, членів його сімей, усіх ветеранів заводу, то ми побачимо, що чи не чверть населення міста так чи інакше пов’язана з НМТЗ Інтерпайп. Люди старшого покоління пам’ятають, як протягом десятиліть завод не тільки забезпечував трудову зайнятість населення і стабільні зарплати, але й вкладав значні кошти в розвиток інфраструктури міста, в житлове будівництво.
Так, часи зараз інші, але, не дивлячись на складні економічні умови, керівництво і колектив НМТЗ Інтерпайп роблять все можливе, щоб підприємство працювало і розвивалося, продовжувало випускати конкурентоспроможну і необхідну продукцію.

Хочу від щирого серця привітати з Днем металурга заводчан. Побажати кожному з вас здоров’я, фінансового добробуту, стабільності та успіхів у трудовій діяльності. Нехай у ваших родинах буде мир, взаєморозуміння та любов, нехай діти тішать вас своїми успіхами. Вірю, що наша країна подолає всі труднощі, що економіка України буде зростати та підніматися, а український ГМК продемонструє свій потенціал і конкурентоспроможність.

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *