• з днем медичного робітника

З Днем медичного працівника!

Щиро вітаю з професійним святом усіх лікарів, медсестер, санітарок, фельдшерів – людей найдобрішої та найнеобхіднішої у світі професії.

Ваша нелегка праця, та й усе ваше життя – це щоденна турбота про життя та здоров’я інших людей. Тому сьогодні я перш за все хочу побажати сил, здоров’я та довголіття кожному з вас! Ви на своїх плечах тримаєте нелегкий вантаж – найголовнішу в соціальній політиці держави галузь, і я розумію, наскільки це складно за часів реформ і змін.

Хочу побажати, щоб ви не втрачали оптимізму та відданості клятві Гіппократа, пережили ці важкі часи. Щоб продовжували рятувати життя людей, як ви це робите сьогодні всупереч усім складнощам і проблемам. Щоб пацієнти ставилися до вас із добром і вдячністю, а держава – з повагою.

Адже всі ми прекрасно розуміємо, що які б реформи та зміни не готувалися в медичній галузі, без головного людського фактора – самих медпрацівників та їхньої відповідальності, грамотності та людинолюбства медицини не існує. Тому кожен медичний працівник заслужив подяку і низький уклін за свою працю з порятунку чужих життів.

Я завжди кажу про те, що лікар не може та не повинен стояти з простягнутою рукою, лікар повинен бути забезпечений усіма умовами для того, щоб лікувати. Саме за ставленням до працівників медицини визначається рівень зрілості держави і суспільства.

Щастя й добра вам, шановні люди в білих халатах. Успіхів у всіх ваших починаннях, благополуччя і достатку вам і вашим родинам. Ми вас цінуємо, любимо та поважаємо.

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *