З Днем Знань! Привітання від Вадима Нестеренка

Якісна освіта та нові технології відкриють Україні шлях до розвитку й достатку

Напередодні Дня знань 1 вересня хочу звернутися до всіх педагогів, школярів і студентів, до батьків першокласників. Сьогодні без перебільшення у ваших руках майбутнє України, адже успіх держави в сучасному світі базується на трьох головних складниках: освіті, науці й технологіях. Якщо додати до цих чинників наш наполегливий і переможний український характер, то я впевнений, що саме покоління сьогоднішніх школярів і студентів зробить той прорив до добробуту й достатку, про який ми всі мріємо. З 1 вересня в країні починається реалізація державної програми «Нова українська школа», а це дуже важливий крок до підвищення якості знань, особливо для сільських школярів.

Висловлюю щиру подяку вчителям і викладачам за те, що кожен із вас щодня закладає фундамент майбутнього України. Ваша свята нелегка праця поки недооцінена державою, але зміни на краще вже реалізуються, тому я впевнений, що після переходу на мирні рейки країна виправить цю несправедливість.

Учням та їхнім батькам бажаю наполегливості, терпіння й наполегливості в освоєнні світу знань. Хороший грамотний фахівець буде затребуваним завжди. Усе, що ви зрозумієте й засвоїте за шкільною партою та в студентській аудиторії — це запорука вашого особистого добробуту й добробуту нашої України.

Щастя вам, наполегливості й успіху!

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *