З Днем великої Перемоги!

Шановні земляки, хочу щиро від усього серця привітати всіх нас із Днем Перемоги 9 травня! Висловити слова вдячності та глибокої поваги на адресу ветеранів війни, безпосередніх учасників бойових дій. Подякувати й привітати всіх тих, кого називають дітьми війни, хто відчув на собі всі труднощі воєнних і повоєнних років, відроджував і заново будував постраждалу від німецької окупації та військових дій Україну.

У святі Дня Перемоги немає і не повинно бути ніяких політичних спекуляцій. 9 травня було, є і буде саме святом переможців. А європейське свято День пам’яті жертв Другої світової війни 8-го травня теж зрозуміле й близьке українському народу, який поніс величезні людські втрати в боротьбі з фашизмом. Але без свята Перемоги важко виховати покоління переможців. Ми завжди будемо вдячними нащадками того героїчного покоління, яке своїми грудьми захистило батьківщину і перемогло ворога.

Бажаю всім вам, шановні ветерани та діти війни, максимально довгих років життя і радості, турботи й поваги з боку молодого покоління. А нашій Україні та всім нам в насамперед бажаю мирного неба й подолання тих труднощів, які стоять сьогодні перед нашою країною. Наші діди-прадіди перемогли агресію німецького фашизму, наші батьки відновили й побудували мирну Україну, наше завдання – захистити суверенітет і цілісність незалежної України, побудувати сильну та соціальну європейську державу.

З Днем Перемоги!

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *