З вуст і рук нардепа

Крім того, що чергова сесія Новомосковської райради традиційно проходила в руслі конструктивізму та продуктивності, вона запам’яталася присутністю, цікавим виступом і нагородженням цінними подарунками голів селищних рад народним депутатом Вадимом Нестеренком.

Спочатку відзвітував про свою депутатську роботу на осінній сесії Верховної Ради України. «З початку вересня Рада прийняла безліч перетворень, основне з яких – пенсійна реформа, – зазначив народний обранець. – Безумовно, вона далеко не ідеальна, в багатьох до неї маса питань, які будемо вирішувати, як то кажуть, по мірі їх надходження. Однак я голосував «за».

Чому? Тому, що вона передбачає хоч якесь підвищення пенсії. Що ж стосується медичної реформи, – я за неї не голосував. Я цікавився в медиків їхньою точкою зору – вона різноманітна. Виживуть і виграють, авжеж, ті медустанови, які вже мають хорошу технічну й кадрову бази. На жаль, сільські медзаклади в цьому сильно програють. До освітньої реформи також доволі багато запитань. Особливо з боку країн, що межують з Україною,  – до поправки про навчання виключно українською мовою. Відрадно, що освiтня реформа передбачає збільшення оплати праці працівникам освіти, що послужило причиною мого голосування «за».

Вадим Нестеренко розповів про поточні справи в Раді, про законопроекти, які розглядаються в першому читанні, в тому числі, про бюджет на майбутній рік і дотації для тваринництва, виділення коштів на компенсацію відсотків за кредитними ставками для сільгоспвиробників і мільярди гривень для асоціації фермерів тощо. А також застережив, що, на жаль, 2018 рік може стати останнім в існуванні районів і районних рад, що найближчі вибори до ОТГ відбудуться у квітні та жовтні наступного року. І нагадав, що ті громади, які внаслідок об’єднання вийшли за межі району, будуть прирівняні до самостійних територіальних одиниць, з усіма наслідками соціально-економічними та житлово-комунальними наслідками, тим більше, що держава планує експропріювати частину місцевих надходжень на користь держбюджету.

Підсолодив же Вадим Григорович гірку пілюлю дійсності радісним повідомленням про нагородження від імені Верховної Ради України за бездоганну й довгу роботу та особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад іменним годинником голови Мар’янівської сільради Надії Олексіївни Сахненко та голови Вільненській сільраді Дмитра Анатолійовіча Кравченка (на фото).

Іван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *