Зі святом весни, милі й дорогі жінки!

Хочу висловити кожній із вас свої щирі вітання та побажання великого жіночого щастя, миру та добробуту, міцного здоров’я та оптимізму на честь улюбленого всіма нами й по-справжньому народного свята 8 березня.

Я щиро радий тому, що жіночий день поки залишається в державному календарі. Але якщо навіть офіційного свята 8 Березня й не буде, то все одно ніякою постановою не можна скасувати чоловічу любов і повагу до жінки, наше бажання простягнути прекрасній половині людства руку допомоги та подарувати щастя.

І весну не скасує ніхто, адже для більшості з нас день і свято 8 березня не носить ідеологічного характеру, це свято саме початку весни — часу, коли приходить тепло й розквітає природа, коли перші весняні квіти й жіночі посмішки прикрашають наш не дуже щедрий і справедливий світ.

Я дуже хочу побажати всім жінкам, звертаючись до вас як до хранительок домашнього вогнища, щоб усі сьогоднішні труднощі, з якими стикається і країна, і кожна окрема сім’я, — були подолані. Щоби кожна з вас була коханою й щасливою. Щоби ви були й завжди залишалися для чоловіків зразком оптимізму, спокою та надійності — того, що закладено в символічних жіночих іменах — Віра, Надія, Любов.

На ваших тендітних плечах тримається наш світ, у якому саме ви захищаєте спокій своїх рідних і близьких, берете участь у побудові нової України, вселяєте надію, втішаєте та надихаєте на подвиги і звершення.

На знак глибокої поваги і вдячності хочу побажати вам, щоб у кожну сім’ю якомога швидше повернулися мир, добробут і достаток. Щоби збувалися всі ваші найзаповітніші мрії та надії, щоб у кожній родині жили радість і любов. Щоб усі труднощі, які можуть трапитися на вашому шляху, були переборні.

Щоби ви завжди були кохані й бажані. Будьте щасливі!

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *