• зі святом Весни

Зі святом весни, дорогі жінки!

Ми живемо в час змін, з’являються нові свята, забороняються або скасовуються старі. З нашого життя йдуть певні традиції та звички.

Але навіть якщо офіційного свята 8 Березня незабаром і не буде, то весни не скасує ніхто. А для більшості з нас день і свято 8 Березня міцно пов’язане саме з початком весни, з приходом тепла, з квітами й посмішками жінок.

Це час, коли все навколо розквітає, тішить око та серце. І перш за все нас – чоловіків –  тішите ви – наші жінки.

На жаль, у сьогоднішньому житті хороших і добрих новин не так вже й багато. А побутових і фінансових труднощів стало в рази більше. І всі ці проблеми в більшості родин лягають на плечі жінок – дружин і матерів. Не дарма ж кажуть, що жінка – це хранителька вогнища, основа сім’ї.

Та не можна забувати про те, що кожна жінка сама потребує допомоги й підтримки рідних і близьких людей. І 8 Березня нагадує всім нам про це.

Тому мені хотілося б побажати вам сьогодні, шановні жінки, в першу чергу, більше добра. Більше любові у вашому житті – і від ваших чоловіків, і від ваших дітей, і від ваших близьких. Тепла й подяки з боку всіх тих, хто вас оточує.

І звичайно, з огляду на сьогоднішні реалії, побажати вам і вашим родинам фінансового благополуччя та миру на нашій землі, міцного здоров’я та великого людського щастя.

Нехай нас усіх проведуть через труднощі та проблеми три символічних жіночих імені – Віра, Надія, Любов.

Зі святом, дорогі, шановні та любі жінки!

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *