• вітаємо героїв-афганців

Зі святом вас, воїни-афганці!

15 лютого в Україні день пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Для всіх нас у першу чергу – це свято воїнів-афганців. Ми пам’ятаємо, що в бойових діях афганської війни взяло участь близько ста п’ятдесяти тисяч українців. Ми пам’ятаємо, що 3360 із них загинули в боях, а 4687 українців повернулися в рідні домівки інвалідами.

Україна давно стала незалежною державою, змінюються політичні симпатії та пріоритети суспільства, багато старих свят зникають з нашого календаря, але цей день, я впевнений, повинен залишитися. День воїнів-інтернаціоналістів – це наша данина мужності й військовому обов’язку, це, якщо говорити глобально, – солдатське свято. Герої-афганці свято слідували своєму військовому обов’язку, виконували наказ командирів, не щадили свої життя та здоров’я.

В цей день ветерани тієї війни, їхні родичі та друзі згадують бойових товаришів. Але день пам’яті воїнів-інтернаціоналістів не випадково став державним святом України. Він нагадує всім нам про те, що молоде покоління українців потрібно виховувати в дусі патріотизму, вірності військовому обов’язку, вмінню ставити державні інтереси вище за особисті.

Важливо й те, щоб держава теж завжди пам’ятала про свій обов’язок перед тими людьми, які, не шкодуючи свого життя, віддавали й віддали державі свій військовий обов’язок. Кожен патріот України, кожен солдат і офіцер, доброволець і волонтер, всі учасники бойових дій повинні бути впевнені в тому, що Батьківщина знає та пам’ятає про їхні заслуги, їхні подвиги.

Від себе хочу висловити найщиріші слова подяки і поваги на адресу ветеранів афганської війни, рідних і близьких загиблих героїв. Побажати всім вам міцного здоров’я, добробуту й доброго сімейного щастя. Щоб ваші діти, внуки і правнуки пишалися вами.

Народний депутат України  Вадим НЕСТЕРЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *