Зі святом вас, воїни-афганці!

15 лютого в Україні день пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Перш за все, це день воїнів- «афганців» – радісний привід для зустрічей давніх бойових друзів і сумний привід для того, щоб пом’янути полеглих товаришів.

Через горнило афганської війни пройшло близько 150 тисяч українців, 3360 із них загинули в боях, а 4687 – повернулися додому інвалідами.
Україна давно стала незалежною державою, змінюються пріоритети суспільства, багато старих святкових дат зникають з календаря, але це свято залишається. Адже в будь-якому випадку – воно є даниною мужності та військовому обов’язку. Цей день, приурочений до виведення військ з Афганістану, – солдатське свято. Якою б не була та минула держава, герої-афганці свято слідували своєму військовому обов’язку, віддаючи за нього свої життя та здоров’я.

День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів не дарма став державним святом України. Він нагадує про те, що молоде покоління українців потрібно виховувати в дусі патріотизму, вірності військовому обов’язку, вмінню ставити державні інтереси вище за особисті.
І дуже потрібно, щоб держава теж завжди пам’ятала про свій обов’язок перед тими людьми, які, не шкодуючи свого життя, віддавали і віддають державі свій військовий обов’язок. На жаль, ані стара, ані нова держава повною мірою не розрахувалася з героями-афганцями, і особливо з сім’ями загиблих за військові подвиги, самопожертву та героїзм простих українських хлопців.

Від себе особисто хочу сказати щирі слова поваги й подяки на адресу ветеранів-інтернаціоналістів. Побажати вам міцного здоров’я, достатку і благополуччя у ваших родинах.

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *