Зустріч із вивільнюваними працівниками

7-го травня 2019-го року Директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Зубаненко та провідний фахівець з профорієнтації Ірина Санжаревська провели робочу зустріч із керівництвом та начальниками виробничих підрозділів ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика».

Метою зустрічі було визначення перспектив подальшої роботи підприємства та надання комплексу соціальних послуг щодо розв’язання проблеми в роботі з трудовим колективом в ситуації запланованого масового вивільнення.

«ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика» найбільший в Україні виробник колготок, безшовної білизни і панчішно-шкарпеткових виробів. На сьогодні підприємство значно скорочує обсяги виробництва через скорочення експорту в інші країни. Вирішення питання щодо подальшої роботи підприємства триває» – повідомила директор підприємства Світлана Литвиненко.

Ірина Санжаревська розповіла про соціальний захист працівників, які підлягають вивільненню, порядок реєстрації їх у службі зайнятості як безробітних, використання електронних сервісів державної служби зайнятості, тривалості та розміру виплати допомоги по безробіттю, можливості підвищення кваліфікації та навчання за сприянням служби зайнятості з подальшим працевлаштуванням на вакантні робочі місця.

Юлія Зубаненко ознайомила присутніх з актуальними вакансіями Новомосковського міськрайонного центру зайнятості, можливістю використання інтерактивної карти вакансій з використанням «Google maps», що надає можливість дистанційно за допомогою гаджетів чи комп’ютера отримати інформацію про актуальні вакансії на всій території України.

З керівництвом підприємства було обговорено питання щодо можливості робіт тимчасового характеру, які є взаємовигідними як для підприємства так і для безробітних осіб.

Юлія ЗУБАНЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *