• яскрава подія

Золоті роки – золоті руки

В Магдалинівській районній бібліотеці щоп’ятниці збираються учасники клубу дозвілля та спілкування «Зустріч» – люди в літах, які мають одне спільне захоплення – пісню. Часто їх зустрічі перетворюються на справжні свята не тільки для них самих, а й для всіх відвідувачів бібліотеки.

От і в лютому відбувся незвичайний і цікавий захід. Виявилося, що більшість учасників клубу – неабиякі рукодільниці, тож було вирішено влаштувати виставку їх творчих робіт «Золоті роки – золоті руки» та презентувати її під час одного із засідань клубу. Сказано – зроблено.

– Люблю вишивати рушники, – розповідає учасниця виставки Катерина Олещенко, – крім вишивання, захоплююся виготовленням сувенірів із пластикових пляшок, паперу та іншого матеріалу. Під час заходу Катерина Іванівна ще й власні вірші декламувала – на зимові теми та про зустріч весни, на яку всі з нетерпінням чекають.

Лідія Кузьмівна Бабко – гарна швачка. На виставці презентувала свої вироби: оздоблені мереживом серветки та надзвичайно красиві ляльки-мотанки, які в пишних сукнях виглядають, немов принцеси.

За чашечкою чаю учасники клубу згадували, як прийшло до них бажання створити щось власноруч, і, авжеж, як зазвичай, співали гарних українських пісень. На баяні їм акомпонував Віктор Золоторог.

Адміністрація бібліотеки

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *