Золоті розсипи спортивного успіху

Завдяки начальнику відділу освіти Новомосковської РДА Олені Щербаковій, голові РК профспілки Світлані Рассказовій та директору ДЮСШ Павлу Трумбалю нещодавно на базі Губиниської ЗОШ №1 відбулися змагання з різних видів спорту серед педагогів та працівників закладів освіти.

Для Вільненського НВК спорт є запорукою здоров’я, бадьорості, відваги, витривалості, сили волі та азарту, який заряджає енергією та позитивом, тому 10 представників закладу з великим задоволенням взяли участь у районних змаганнях. Вони здобули перемогу у багатьох спортивних номінаціях та отримали кубок, 8 медалей і грамоти за призові місця. Так, волейбольна команда на чолі з учителем фізичного виховання Денисом Оберемком посіла ІІІ місце. Інна Бойко принесла успіх закладу у грі в теніс, отримавши медаль за ІІ місце, а Денис Григорович – за ІІІ місце. Лідія Шерстюк та Денис Оберемок продемонстрували майстерну гру в дартс і посіли перші місця у жіночій та чоловічій командах. Ніяз Гвалія – ІІІ місце зі стрільби з пневматичної зброї та ІІІ місце з гри в шахи. Ірина Гречишкіна виборола ІІІ місце у стрільбі серед жінок. Гра в шахи, футбол та волейбол принесли задоволення завзятим гравцям – Наталії Клочко та Тетяні Вербі.

Схвальні оплески усіх присутніх на заключній частині змагань викликала емоційна нота при врученні грамоти та кубка за активність колективу НВК, який вразив жагою до здорового способу життя та спортивних досягнень. Переможці отримали радість, гарний настрій і бадьорість.

Лідія ШЕРСТЮК, КЗ «Вільненський НВК «Школа-дошкільний заклад»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *