« Знаменівка потребує відродження клубу, будинку побуту і спорту»

Таку насущну і цілком справедливу думка селян озвучив молодий тато і відносно молодий головний інженер ТОВ «АПК Украгро» Віктор Крушельницький

Народився у Вінницькій області. Однорічним малюком мама перевезла Вітю на Дніпропетровщину, де три роки працювала на шахті в Павлоградському районі. Під час набору свинарок у колгоспи Новомосковщини переїхали в Знаменівське, де і живуть ось уже 38 років.

Отримавши в ПТУ професію водія, тракториста і автослюсаря, 10 років пропрацював в полі за важелями трактора. Взявши в дружини дівчину-фармацевта, сам вирішив підтягтися з освітою. Влаштувавшись на будівництво елеватора під Меліоративним, умовив керівництво, щоб його без відриву від роботи направили на навчання за спеціальністю. Таким чином, майбутній головний інженер заочно закінчив технологічний технікум за спеціальністю заощадження і переробка зерна. А майже через 20 років, з цієї ж спеціальності – агроуніверситет.

– Сім років тому запросили в «Украгро» на посаду голови ревізійної комісії, що здійснює контроль за робочим процесом, утриманням худоби, птиці, а також надходженням і витратою матеріалів, – розповідає Віктор Петрович. – А через рік, на ділі переконавшись в моїй любові до техніки і в тому, що я в ній розбираюся не гірше дипломованого механіка, мене спочатку призначають виконуючим обов’язки головного інженера, а через нетривалий час – головним інженером ТОВ «АПК Украгро».

– Що змусило балотуватися від Знаменівки в депутати Піщанської ОТГ?

– Відверто, хотілося все поміняти, зрозуміло, що на краще. Правда, тепер уже на більш високому та розширеному рівні ОТГ. Хотілося розворушити наш депутатський корпус, який змирився з роллю статиста або спостерігача на сесіях сільради, став інструментом у руках якихось деструктивних сил, що йдуть всупереч думкам селян. На жаль, спроба виявилася невдалою.

– Можете викласти свою передвиборну програму?

– Я був наймолодшим кандидатом в депутати від Знаменівки. Тому і основні тези своєї передвиборної програми хотів зосередити на молодіжній тематиці. Я з дитинства люблю і граю в футбол. У свій 41 рік граю за ветеранську команду «Кому за 40». Два-три рази на тиждень збираємося в шкільному спортзалі і з превеликим задоволенням ганяємо м’ячик. Хотілося б відродити не тільки міні-, а й великий футбол в Знаменівці. Знайти хорошого тренера, створити команду, забезпечити їх м’ячами, формою, залом взимку і зеленим полем – влітку. Щоб, як в сусідніх Орловщині, Піщанці, Меліоративному брати участь у районних та обласних турнірах. Якщо з залом проблем немає, то з великим полем доведеться повозитися і привести в порядок. А також реанімувати і колишню славу волейбольної Знаменівки, яка в колгоспні часи гриміла на всю Новомосковщину. З жалем доводиться констатувати, що спорт у Знаменівці взагалі відсутній – що зовсім не прикрашає ні село, ні тамтешню молодь. З жахом думаю, чим займатиметься в селі моя однорічна дочка через три-чотири роки? Невже доведеться робити так, як зараз чинять багато батьків, возити в різні творчі гуртки та спортивні секції в Новомосковськ або Перещепине?
До речі, про дитячі музичні та інші творчі гуртки, яких, знову ж, на сьогодні в Знаменівці немає. Раніше вони концентрувалися в сільському Будинку побуту, який зараз під фінансовим арештом. Крім цього обов’язково треба відновити саму функцію сільського Будинку побуту, з ательє, взуттєвою майстернею, може, пральнею та ін. Відновлювати потрібно і Будинок культури, який також практично розвалений. Словом, справ по вуха.

Євген ЕВТУШЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *