Знаменівка знову під обстрілом

Чи не правда, звучить, як у зведеннях із зони АТО?!. Але це тут, поруч, в нашій багатостраждальній Знаменівці, яку в черговий – п’ятий раз з початку року – обстріляли з розташованого по сусідству військового полігону в Черкаському.

На щастя, і цього разу обійшлося без жертв і постраждалих.

Хоча, лише випадковість зберегла від більш серйозних наслідків. Того ранку місцевий житель Олександр Дмитрюк знаходився в літній кухні, коли з двору почув незвичайний звук, характерний для  слюсарних робіт, коли пробивається об’ємний металевий лист. На подвір’ї, крім новенької «Таврії» нічого великого та металевого не стояло. Рваний отвір в боці блискучого корпусу машини і спущене колесо відразу кинулися в очі.

Сумнівів не викликало – це знову військові на полігоні пустують, там вже другий день снаряди розриваються – вчення йдуть…

– Слава Богу, що дружини вдома не було і не зачепило бензобак – в декількох сантиметрах від горловини пройшло – а то біди б не уникнути, рвонуло і рознесло б половину будинку, адже поруч відкрита газова розводка, – журиться господар. – До того ж, напередодні майже повний бак бензину залив…

Швидше за все, це великокаліберна куля або вкладний снаряд калібром не менше 12,7. Він пробив кузов, підкрилок і гуму на задньому колесі.

Військові від того, що сталося знову офіційно відхрещуються, мовляв, нічого про це не чули. Але, як не дивно, відшкодувати завдані збитки пообіцяли. Сім’я Дмитрук оцінює їх мінімум в три тисячі гривень.

Iван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *