Земляки, я буду чесним і аполітичним!

Такою місткою фразою замість солодких передвиборних обіцянок завоював довіру виборців напередодні останніх виборів у депутати Знаменівської сільради інженер агрофірми «Світанок» Роман Данилевський

На підтвердження сказаного. Данилевський, напевно, єдиний представник депутатського корпусу такого рівня подав до суду на неправомірне голосування депутатів і рішення Знаменівської сільради об’єднатися не з Новомосковськом, як того хотіли селяни, а з Піщанкою – за що виступало втричі менше мешканців Знаменівки.

Народився 55 років тому в родині художника і ветеринара знаменівського колгоспу «Світанок». Закінчив Нікопольську технічну школу відразу за двома спеціальностями – механік і геодезист. Працював у меліорації, трактористом у колгоспі «Світанок», шофером, художником на автобазі, будівельником у сусідньому колгоспі «Україна» і років п’ять на крайній півночі. Перед остаточним поверненням до рідної Знаменівки – 18 років геодезистом та інспектором з будівництва в архітектурному відділі Новомосковського міськвиконкому.

– Ви депутат Знаменівської сільради, що змусило, як то кажуть, вляпатися у владу?

– По-перше, не така вже це й влада. По-друге, вважаю депутатство на рівні сільради активною життєвою позицією, якої від тебе чекають люди. Коли 2015-го мене попередньо почали схиляти до депутатства, я навідріз відмовлявся. Потім прийшли одні сусіди, інші, просто знайомі і, дивлячись в очі, почали переконувати, мовляв, такий час, хто, якщо не ти?! Я довго не наважувався, але, врешті-решт, погодився.

– Що виборцям обіцяли? Що зробили?

– У моїй передвиборчій програмі була тільки одна фраза, яку повторював усім і кожному: «Земляки, я буду чесним і аполітичним!» У сільраді входив до комісії з будівництва. Власне, зробити щось на цьому терені при явно нерухомій роботі сільради, нічого й не вдалося. Хіба що дитячий майданчик у Підпільному відкрили. А що голова сільради? Висуваючи себе на цей пост, думаю, Віктор Бабаєв не розрахував свої сили та просто втомився, тому займає таку байдужо-апатичну позицію. Та й не так багато залежить від голови сільради.
А ще я чесно і принципово повів себе стосовно неправомірного голосування депутатів і прийняття рішення сесії сільради з питання приєднання Знаменівки до Піщанської територіальної громади. Коли переважна більшість жителів села, за результатами проведеного мною та іншими депутатами опитування, виявила бажання приєднатися до Новомосковська або ж створити свою, Знаменівську, ОТГ. Про це свідчать збережені опитувальні листи з підписами опитуваних мешканців Знаменівки. Рішення Знаменівської сільради, прийняте в розріз із думкою більшості селян, я вирішив оскаржити в судовому порядку. На жаль, обидва суди, включаючи апеляційний, мій позов не задовольнили.

– Так чи інакше, 29 квітня вибори депутатів до Піщанської об’єднаної громади, куди вже остаточно увійшла і Знаменівка. Чи будете балотуватися?

– Тепер вже конкретно кажу – обов’язково! Щоб і в новоствореній громаді знали, що серед їхніх депутатів є інженер агрофірми «Світанок» Роман Григорович Данилевський, який замість багатослівних передвиборних програм обіцяє виборцем небагато, але містко – чесність та аполітичність. Поняття та людські якості, які вчора, сьогодні й завтра дорогого коштували, коштують і будуть коштувати. Словом, хто, якщо не я?! – нехитро, чесно і безапеляційно зізнається Данилевський і нагадує, що ніколи не поступиться думкою та позицією своїх виборців.

Євген ЄВТУШЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *