«Зелена економіка – це реальні дії, а не пусті висловлювання!»

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов взяв участь у форумі «Зелені рішення» бізнесу – єднання для сталого розвитку». Захід проводиться в області не вперше та є втіленням регіональної платформи щодо сприяння поширення «зелених рішень» серед підприємців, бізнесменів, фермерів, учнівської молоді та загалом населення Дніпропетровської області. Всі учасники форуму є так званими «амбасадорами», тобто підприємцями, які запроваджують в області новітні та екологічні технології виробництва.

Головними темами, які обговорювали на форумі були:

  • популяризація ідей сталого розвитку на засадах «зеленої» економіки серед підприємств Дніпропетровщини;
  • висвітлення кращих «зелених» практик підприємств області;
  • поліпшення умов для реалізації «зелених» стартапів;
  • сприяння адаптації ділових кіл до змін законодавства України в рамках імплементації угоди з ЄС;
  • дослідження перспектив розбудови «зеленої» економіки з ефективними ресурсами на Дніпропетровщині;
  • підвищення обізнаності та посилення ролі бізнесу, громад у забезпеченні сталого розвитку області.

В межах проекту інвестиційним агентством обласної ради було створено базу даних «зелених» рішень про підприємства Дніпропетровської області, які у своїй діяльності використовують «зелені» технології. До цієї бази даних входить 400 підприємств.

«Я впевнений, що «зелена економіка» – це наше майбутнє. Хоча б тому, що модернізація підприємств та виробничих технологій є обов’язковою умовою Євросоюзу, до партнерства з яким ми наближаємось «семимильними кроками». Саме тому, я дуже радий, що сьогодні «зелені рішення» запроваджуються в області і в країні все частіше. Впевнений, що тенденція зберігатиметься і надалі, адже використання нових та альтернативних технологій вигідне не лише з огляду на екологію, але й самим підприємцям. Вітряки, сонячні батареї, пелети та біогаз – все це дозволяє зекономити неймовірну кількість ресурсів!» – зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Прес-служба Дніпропетровської обласної ради

Поіменно

Серед учасникив форуму були такі відомі бізнесмени області, як Олександр Фельдман, генеральний директор, ТОВ «НВО «Трубосталь»; Григорій Шматков, завідувач кафедрою, «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»; Ліана Максименко, директор департамента з охорони навколишнього середовища ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»; Олексій Утешев – генеральний директор, ПрАТ «Оріль-Лідер» та інші.

Проект став можливий завдяки участі 4 сторін: обласної ради, організації роботодавців, Дніпропетровського інвестиційного агентства та німецької організації GIZ.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *