Здрастуй, оновлена школо!

1 червня, в День захисту дітей, в Новомосковську урочисто відкрили капітально відремонтовану будівлю школи естетичного виховання ім. Миколи Бровченка

Після церемонії відкриття, в якій взяли участь в.о. міського голови Сергій Горошко, викладачі, вихованці школи та їхні батьки, гостей заходу запросили на екскурсію оновленим приміщення школи.

Тут буквально на днях закінчили капітальний ремонт, замінили вікна, проводку, огорожу, впорядкували прилеглу територію та відремонтували наявні музичні інструменти. Тепер майже 400 юних талантів Новомосковська зможуть долучатися до прекрасного в нових світлих класах, а концертний зал школи прикрашає білосніжний рояль. Оцінити його звучання гостям заходу допоміг вихованець школи, лауреат Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української та польської музики ім. Шопена Єгор Терещенко.

За роки свого існування школа випустила понад дві з половиною тисячі вихованців. Лише за останній рік 117 учнів школи стали лауреатами міжнародних і всеукраїнських фестивалів і конкурсів.

Іван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *