• за традицією

Здоровим бути модно

Народна мудрість каже: «Бережи одяг, поки новий, а здоров’я – доки молодий». Пропагуючи здоровий спосіб життя та боротьбу зі шкідливими звичками, працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих та працівники Перещепинського професійного ліцею до Всесвітнього дня здоров’я провели в бібліотеці День здоров’я «Здоровим бути модно, здоровим бути стильно» для учнів 1-2 курсів.

Захід вмістив годину застереження «Чому це шкідливо?», відео-лекцію «Наркоманія, СНІД: загроза з двох сторін», відкритий перегляд літератури «Здоровий спосіб життя: модно, престижно, корисно» та перегляд відеоматеріалів «Топ 5 найбільш шкідливих звичок», «СНІД, ВІЛ – чума ХХІ століття», «Знаменитості, які померли від СНІДу», «Альтернатива шкідливим звичкам», яку підготувала та провела бібліотекар відділу обслуговування Наталія Хиль. З інтересом юнаки та дівчата слухали виступ психолога Людмили Устименко, яка розповіла про те, що молоді люди повинні зробити вірний вибір на користь своєму здоров’ю, адже вони лише вступають у повноцінне життя, яке сповнене багатьма приємними подіями. Те, що їм треба зробити багато корисного, навчитися приймати правильні життєві рішення. Наголосила психолог, що для себе кожен вирішує сам, палити чи не палити, зміцнювати своє здоров’я фізичними вправами, чи рости слабкими.

Як підсумок, юнаки та дівчата висловилися за здоровий спосіб життя, за альтернативу шкідливим звичкам, які зроблять їх здоровими, щасливими та успішними.

Психолог Перещепинського професійного ліцею Людмила УСТИМЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *