Здав «ствол», і спи спокійно

З 1-го квітня 2019-го року на Дніпропетровщині стартував місячник добровільної здачі зброї, вибухівки, боєприпасів і спецзасобів. Про це повідомив начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУНП у Дніпропетровській області Андрій Олексієнко.

– Відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України за незаконне поводження зі зброєю громадяни несуть кримінальну відповідальність, від якої будуть звільнені тільки в разі добровільної здачі зброї органам влади. Крім цього, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав у поліцію мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, яка якимось чином перебувала в нього незаконно, він надалі має можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати її в особисту власність, — зазначив Андрій Олексієнко.

Для отримання більш докладної інформації слід звертатися до територіальних органів Головного управління або до дільничних офіцерів поліції в місцях проживання або тимчасового перебування.

За період проведення аналогічного місячника в жовтні 2018-го року в поліцію Дніпропетровщини громадяни добровільно здали 270 одиниць вогнепальної зброї, 2223 боєприпасів до зброї армійських зразків, 44 снаряди, 16 мін та 62 гранати.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *