Звітній концерт «Забавушки з Новостепанівки»: запальний, артистичний, бадьорий

28 липня в селі Новостепанівка, що на Новомосковщині, відбувся звітній концерт колективу «Забавушка», якому виповнилось 5 років. Колектив складається з гарних і розумних жінок, кожна з яких надзвичайно талановита. Багато років і в спеку, і в мороз, і в дощ, і в сніг, відклавши всі свої домашні справи, поспішають учасниці колективу на репетицію, завжди на підйомі й завжди з іскринкою радості в очах.

Селяни по-своєму тлумачать назву колективу, за кожною літерою назви — З — запальні, А- артистичні, Б- бадьорі, А- активні, В- веселі, У- усміхнені, Ш- шляхетні, К- красиві, А- азартні, а разом вони «Забавушка». Засновник та керівник колективу Тетяна Рубан — справжній професіонал своєї справи. Під її керівництвом ансамбль росте й розвивається, бере участь у різноманітних місцевих та районних заходах. У багажі колективу почесні грамоти від районного та місцевого керівництва.

На початку концертної програми всіх глядачів познайомили й розповіли про кожну учасницю вокального колективу.

На концерті були присутні почесні гості — депутат обласної ради Анатолій Білик, голова Новостепанівської сільської ради Григорій Бреус та представник платформи «Развитие» депутата міської ради Олексія Фрейдіна — Юлія Бенер, а також родичі, знайомі, колеги по сцені з різних сусідніх сіл.

Першим привітав колектив «Забавушка» й побажав їм довгого творчого шляху Григорій Бреус.

Анатолій Білик подякував за запрошення на свято й нагородив учасників колективу почесними грамотами за культурний внесок у розвиток Новостепанівки.

Зі свого боку, Юлія Бенер подарувала ювілярам безпровідний мікрофон, який стане в нагоді для подальшої співочої творчості колективу «Забавушка».

Під час концертної програми на жіночий колектив чекали сюрпризи, колективи із сіл Попасного, Івано-Михайлівки, Гнатівки, Левенцівки приіхали, щоби своїми номерами привітати колектив із маленьким ювілеєм.

Після завершення концертної програми всі глядачі були дуже задоволені й подякували «Забавушке» за гарно проведений вечір.

Оксана ПРИСЯЖНЮК

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *