Зважувати не слова, а справи!

Для виборців нашого 38-го округу передусім важливо те, як їхній депутат допомагає й допомагатиме в розвитку й подоланні нагальних проблем Новомосковська, сіл Магдалинівського, Новомосковського та Юр’ївського районів.

Що ми знаємо про численних кандидатів, які хочуть стати депутатом від нашого округу? Про більшість із них ми можемо знати тільки те, що вони самі про себе розповідають. Але хто ж сам про себе розповість погане? Порожні слова дуже важко зважувати й оцінювати.

Про багатьох кандидатів ми знаємо те, що в нас на окрузі вони перший раз з’явилися місяць тому, і навіть будучи депутатами обласної ради ніколи не приїжджали й не цікавилися нашими справами. А це говорить про те, що всім цим іногороднім прибульцям до нас діла немає, на наступний день після виборів ми їм будемо не потрібні.

Про чинного депутата Вадима Григоровича Нестеренка ми знаємо набагато більше. Відкладемо в сторону весь потік чуток і пліток, які з’явилися за останні півроку якраз перед виборами. Плітки й наклеп відрізняються від правди тим, що вони ніколи не підтверджені жодними конкретними фактами й документами. А вірити можна й потрібно тільки фактам. І тільки в те, що можна побачити на власні очі й помацати власними руками.

Обираючись від нашого округу до Верховної Ради, Вадим Григорович пообіцяв, що весь основний депутатський час він буде витрачати на розвиток інфраструктури населених пунктів округу. Насамперед — знайде додаткове фінансування для мізерних міського та районного бюджетів, щоби мати можливість будувати, капітально реконструювати й модернізувати старі лікарні та школи, будинки культури і спортивні комплекси, життєво важливі об’єкти тепло- і водопостачання, ремонтувати дороги і вуличне освітлення.

Ми всі прекрасно знаємо, до якого напівзруйнованого стану була доведена за останні 20–30 років інфраструктура українських міст і сіл.

Ці обіцянки не залишилися просто словами. Вадим Нестеренко виявився кращим депутатом від нашого округу за останні двадцять років. Практично кожен із нас у своєму місті чи селі може побачити, як були добудовані і введені в експлуатацію роками занедбані довгобуди, як оновилися й поповнилися необхідним обладнанням лікарні та центри первинної медичної допомоги, як уперше за 40–50 років були відремонтовані клуби і БК культури, з’явилися яскраві та ошатні сучасні школи,  дошкільні установи, суперсучасні шкільні стадіони та спортмайданчики, як почався нарешті ремонт розбитих вщент доріг.

Для того, щоби заявлене будівництво або ремонт не залишилися на папері навіть за умови виділення фінансування, щоби гроші не розкрадалися, Вадим Нестеренко  супроводжував ці процеси від проекту до повного завершення робіт. Він особисто проводив на об’єктах наради з підрядниками, контролював якість і терміни робіт, робив зауваження і змушував переробляти неякісну роботу.

Ми знаємо, що у кожному районі помітні зміни на краще. Так, вони дісталися поки що не в кожне село, але обсяг виконаних робіт і географія змін на краще ростуть із кожним роком.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *