Збудують нове військове містечко

Наприкінці наступного року поблизу Новомосковського загальновійськового полігону, що на Дніпропетровщині, відкриють нове табірне містечко №2, в якому мешкатиме особовий склад військових частин, які прибуватимуть на відновлення боєздатності.

Казарми для особового складу розраховані на проживання понад 2 400 осіб, у них будуть спальні приміщення, кімната відпочинку для особового складу, туалети-умивальники, душові.

Проектна документація на будівництво розроблялася Центральним проектним інститутом Міністерства оборони України. «Згідно з нею, на полігоні побудують п’ять двоповерхових казарм на 480 місць кожна, плюс комплексну будівлю штаб-казарму, фізкультурно-оздоровчий комплекс. Також буде проведений капітальний ремонт їдальні, яка довгий час не використовувалася за призначенням. Всі будівлі будуть збудовані з використанням новітніх технологій і будівельних матеріалів. Військове містечко буде збудоване з «сандвіч»-панелей, які є одним із новаторських способів у сучасному будівництві», – розповів начальник Східного Територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Олег Падитель.

Для забезпечення якісного та надійного будівництва, дотримання санепідемічних, екологічних та інших вимог були проведені ряд експертиз, і лише після завершення всіх необхідних експертиз були оголошені торги через електронну систему державних закупівель «ProZorro». За результатами торгів перемогла Вінницька будівельна компанія.

Регіональний медіа-центр Міноборони України

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *