• екологічна_акція

«За чисте довкілля»

Озеленення є складовою частиною загального комплексу заходів щодо планування, забудови і впорядкування території. Воно має величезне значення в житті людини та певним чином впливає на навколишнє природне середовище. Краса та естетичний вигляд села несе гармонію в життя.

Саме тому 6 квітня 2017 року працівники Варварівської ЗОШ Юр’ївського району та ДНЗ «Ластівка» спільно з Варварівською сільською радою взяли участь в екологічній акції «За чисте довкілля», присвяченій Дню довкілля.

У рамках акції було висаджено 300 беріз. Суспільно-корисна робота сприяла налагодженню співпраці між організаціями та згуртуванню жителів громади довкола ідеї збереження природи. Своїм прикладом учасники акції привернули увагу до питань дбайливого ставлення до навколишнього середовища, збереження та примноження скарбів природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму.

Ми сподіваємося, що березова алея пустить глибоке коріння в пам’яті всіх, хто не байдужий до долі свого села, та милуватиме око всім мешканцям і гостям не одне десятиріччя…

Вчитель початкових класів Інна Шишацька

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *