За цей рік Україна експортувала агропродукції в ЄС на а $3,6 млрд

Український клуб аграрного бізнесу повідомляє, що ми вже використали квоти на мед, солод і пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний і яблучний соки, вершкове масло, а найголовніше — на зернові (зокрема на кукурудзу і пшеницю).

Водночас темпи закриття квот на цукор сповільнюються: на даний момент вони використані тільки на 12 %. Варто сказати, що, наприклад, минулого року в цей же час квоти на цукор уже були вичерпані. Схожа ситуація і з ячменем: минулого року квота була використана ще в липні, а в цьому — поки що використано тільки 14 % основної квоти.

Зате часник став лідером за темпами зростання збуту. На даний момент використано майже 50 % обсягів, у той час як за весь минулий рік було закрито лише 33 %.

Також Україна наростила поставки м’яса птиці, яєць і молочних продуктів. Додаткова квота з м’яса птиці поки закрита майже на 60 % (для порівняння минулого року — на 26 %.) Зараз використовуємо додаткову квоту на яйця, хоча раніше не використовували її взагалі. Квота на молочні продукти поки закрита на 15 %. Начебто небагато, але якщо врахувати, що на аналогічну дату минулого року було використано лише 4 %, то можна сказати, що підвищення серйозне.

Ганна ЛИСЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *