За традицією: «Привітай місто з весною — посади дерево»

Народний депутат і його Благодійний фонд «Твій рідний край» ініціював продовження акції з озеленення дворів багатоповерхівок

Дорогі земляки! У Новомосковськ приходить весна, а це той час, коли місто чепуриться, починає розквітати.

У нас за останні роки зародилося чимало нових традицій. Наприклад, пройде зовсім небагато часу і всі охочі зможуть на міському святі побачити, як почне сезон наш новий музичний чудо-фонтан на оновленій центральній площі міста. Але я серед усіх таких традицій хотів би виділити ті, які стосуються дворів наших багатоповерхівок. Двір — це той приватний міський простір, який оточує нас щодня, де ми, наші діти та літні батьки проводять більшу частину свого часу.

Ми вже третій рік проводимо конкурс на кращий благоустрій дворів силами активних жителів, нагороджуємо переможців, а в минулому році спробували реалізувати ідею озеленення дворів спільними зусиллями Благодійного фонду «Твій рідний край» та жителів. Восени, напередодні Дня міста за заявками будинкового активу наш фонд закупив понад 70 саджанців декоративних дерев, розвіз їх 25-ма дворами, а там дерева були висаджені руками мешканців будинку. На цьому тижні я попросив обдзвонити учасників осінньої акції та дізнатися, як їхні дерева пережили зиму. Результат відмінний: понад 90 % саджанців прекрасно прижилося. І це насамперед тому, що доглядали за ними самі містяни, адже це ваші двори, ваш затишок і чисте повітря для ваших дітей.

Мені приємно, що торішня ініціатива фонду отримала таку підтримку новомосковців. Тому цієї весни ми робимо її традиційною та оголошуємо нову акцію – «Привітай місто з весною — посади дерево».

Вийдіть у двір, по-хазяйськи озирніться навколо. І якщо у вашому дворі потрібно додати до старих дерев нові декоративні, якщо ви готові своїми руками посадити дерево й доглядати за ним, телефонуйте та безкоштовно замовляйте саджанці берези, каштана або клена у фонду «Твій рідний край». Досить проявити активність і ви на власні очі побачите її плоди. Буде правильно, якщо разом із дорослими висаджувати дерева вийдуть діти, тоді в саджанців буде більше шансів залишитися живими й не поламаними.

Найкраще приживаються дерева, які посаджені з любов’ю, а виживають краще за все ті, за якими доглядають усі жителі двору.

Нашими спільними зусиллями Новомосковськ стане гарним, затишним і зеленим містом.

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Увага!

Благодійний фонд «Твій рідний край» приймає заявки на саджанці дерев берези, каштана і клена від активу будинків багатоповерхового житлового сектору Новомосковська за телефоном 0800757807 (дзвінок безкоштовний) з 20-го березня до 1-го квітня. Не більше 3-х саджанців в один двір. Дата доставки та висадки дерев з 10-го до 14-го квітня. Заздалегідь повинні бути підготовлені лунки для висадки саджанців, необхідний інвентар та відра з водою для поливу. Для уточнення дати й часу доставки волонтери Благодійного фонду «Твій рідний край» зв’яжуться з кожним заявником попередньо за вказаним Вами телефоном.

Долучайтеся до акції «Привітай місто з весною — посади дерево»!

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *