За світлофори відповідає ОТГ

До народного депутата від 38-го виборчого округу Вадима Нестеренка дуже часто на особистих зустрічах і через листи зі своїми проханнями та проблемами звертаються виборці. Кожен такий запит ретельно вивчається й аналізується, за кожним приймаються рішення.

Там, де депутат може допомогти особисто, якщо питання входить у сферу його повноважень, Вадим Григорович реагує негайно, часто підключає до розв’язання проблеми заснований ним благодійний фонд «Твiй рiдний край». За інших проблем, до вирішення яких згідно із законом потрібно залучати різні органи влади (від місцевих рад до Кабінету Міністрів і Адміністрації Президента включно), Вадим Нестеренко готує свої депутатські запити, пише звернення, ініціює проведення особистих зустрічей і нарад.
Нещодавно на адресу народного депутата прийшло звернення (публікуємо) від жителів села Піщанки Новомосковського району. Люди скаржаться, що останнім часом почастішали ДТП на ділянці траси Е105, де розташована сільська зупинка міжміського транспорту і просять допомогти у встановленні світлофора на цій ділянці дороги.

Вадим Григорович, отримавши це звернення, проконсультувався з фахівцями органів охорони правопорядку, у чиїй компетенції знаходяться питання облаштування безпечного дорожнього руху. Відповідно до чинного законодавства й реформи децентралізації, облаштування світлофорних об’єктів на території населених пунктів є зоною відповідальності місцевих рад, які керують цією територією.
У зв’язку з цим народний депутат Вадим Нестеренко підготував і направив свій депутатський запит на адресу голови Піщанської ОТГ Дмитра Лисичкина. У документі сказано про те, що «З метою захисту населення Вашої ОТГ від дорожньо-транспортних аварій та створення умов для безпечного дорожнього руху, прошу дати доручення відповідним підрозділам терміново виділити необхідне фінансування, підготувати документацію та встановити на пішохідному переході біля зупинки «Червоний міст» для регулювання транспортного потоку світлофор.

Про вирішення даного питання, прошу повідомити мене в передбачений чинним законодавством термін».
Звернення громадян про встановлення світлофора знаходиться на особистому контролі народного депутата. Ми впевнені в тому, що місцева влада правильно і в строк відреагує на прохання жителів свого села й депутатський запит Вадима Нестеренка.

Віталий ШИЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *