За зупинки взялися всерйоз

Головою бюджетної комісії Олексієм Фрейдіним на чергову сесію Новомосковської міської ради винесено проект рішення про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2009 року №694 «Про затвердження місць зупинок громадського транспорту в м. Новомосковськ».

Керуючись ст. 25, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів» для підтримки в належному стані майна, поліпшення обслуговування населення у сфері надання послуг, Новомосковська міськрада планує доручити комунальному підприємству «Новомосковський КОМСЕРВІС» провести інвентаризацію зупинок громадського транспорту в Новомосковську та прийняти їх на баланс відповідно до вимог чинного законодавства. Підприємство також зобов’яжуть надати пропозиції щодо вдосконалення мережі зупинок громадського транспорту.

У разі прийняття рішення, «Новомосковський КОМСЕРВІС» отримає можливість складати правовстановлюючу документацію на земельні ділянки під зупинки, а також, за погодженням із виконавчим комітетом, зможе укладати договори з підприємствами та організаціями різних форм власності на експлуатацію та благоустрій територій зупинок.

Андрій АЛЕКСАНДРОВИЧ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *