• викиди

Заява про намір отримати Дозвіл на викиди

Забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ПАТ «Новомосковське районне виробниче підприємство «АГРОТЕХСЕРВІС»

ПАТ «Новомосковське РВП «АГРОТЕХСЕРВІС», яке розташоване за адресою – 51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Зіни Білої, 91, має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел. Основний вид діяльності – ремонт і технічне обслуговування машин та устаткування промислового призначення.

У рамках розроблених обґрунтовуючих матеріалів по проммайданчику виявлено, що кількість забруднюючих речовин, що викидається в атмосферне повітря, становить – 183,945, у тому числі твердих – 1,572 тони, вуглекислого газу – 176,802 тони.

Непередбачених наслідків і суттєвих змін в області екології від промислової діяльності підприємства не очікується. На межі санітарно-захисної зони перевищень норм концентрацій викидів забруднюючих речовин немає.

Зауваження та пропозиції надсилати до Міськради м. Новомосковська на адресу – 51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 14 або по телефону – (05693) 7-14-38.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *