Заплавку «повернули до життя»

Історія річки Заплавки нічим не відрізняється від історії більшості водойм Дніпропетровської області, які вже розчистили або продовжують розчищати прямо зараз. Так стверджує голова ДніпроОГА Валентин Резніченко.

Колись це було улюблене місце для відпочинку місцевих жителів, але з роками річка сильно забруднилася. У літню пору вона постійно пересихала, а навесні раз у раз заливала будинки і городи місцевих жителів. Протягом довгих років вона впевнено заростала очеретом, через що течія у водоймі практично зупинилася. Неабияк намучившись, жителі сіл Гупалівка та Чернеччина Магдалинівського району звернулися до влади за допомогою.

«Сьогодні річка отримала своє нове народження. Її розчищення дозволить не тільки убезпечити городи і будинки місцевих жителів від постійних підтоплень, але й збільшити водний баланс колись найчистішої річки в Європі – Орелі», – зазначив Валентин Резніченко.

Нагадаємо, що ДніпроОГА також завершує розчищення річки Піщанка в Орловщині. Також «повернулася до життя» річка Інгулець у селі Новолатівка Широківського району. Загрози обміління річки і підтоплення будинків місцевих жителів на даний момент ліквідовані.

Прес-служба ДніпроОГА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *