Зал, сцена, запах бібліотеки та гарячі обіди повертаються до Котовської школи

Після шести років аварійного забуття та чотирирічних потуг із капітальним ремонтом, нарешті, здано в експлуатацію ліве крило навчального закладу

Привітати педагогічно-учнівський колектив школи та всіх жителів Котовки з цією знаменною подією минулої суботи приїхали народний депутат України Вадим Нестеренко, в. о. голови Магдалинівської райдержадміністрації Юрій Коробов, голова райради Володимир Дробiтько, голова Котовської сільради Олена Пустова.

У вітальному слові Вадим Нестеренко нагадав, що капітальний ремонт лівого крила школи почався ще в 2013 році, тому йому можна сміливо привласнити розряд «довгобуду» або «довгоремонту». Однак, пом’якшивши гнів на милість, відверто зізнався, що процес супроводжував ряд об’єктивних причин і складних проблем, головна з яких – відсутність фінансування через початок військових дій на Донбасі. Лише завдяки збільшенню прибутку місцевих бюджетів вдалося закінчити цей багатостраждальний ремонт. Народний обранець не став приховувати, що за цей час змінилося багато проектно-будівельних і санітарних норм, тому є питання до проектантів і будівельників, а також – претензії до якості, але в будь-якому випадку отриманий результат – це набагато краще за все те, що тут було до ремонту. У цьому він неодноразово переконувався, регулярно приїжджаючи до школи з контрольними місіями. «Я відчуваю не менше, ніж ви, щастя та задоволення, констатуючи закінчення ремонту лівого крила школи!», – радісно сказав Вадим Нестеренко.

В. о. голови Магдалинівської райдержадміністрації Юрій Коробов нагадав, що Котовська школа є стратегічно важливим соціальним об’єктом не лише на території сільради, а й у всьому Магдалинівському районі. «У цих стінах навчається 189 учнів, і сьогодні, коли школа повністю відновила свою функціональну здатність, ми будемо ставити питання і виходити з пропозицією про надання їй статусу опорної школи. Якщо таке трапиться, то це стане подією районного масштабу. І зобов’язані цим ми будемо перш за все народному депутату України Вадиму Нестеренку, який почав і продовжує титанічну роботу з оновлення соціальних об’єктів, до яких відносяться медичні, освітянськi та культурнi заклади на території 38-го виборчого округу. Практично всі вони десятиліттями не бачили навіть елементарних косметичних ремонтів», – констатував Коробов.

Очільниця Котовської сільради Олена Пустова (до речі, колишній педагог) зі сльозами на очах зізналася, що, після десяти років втрачених надій на відродження лівого крила школи, й досі не вірить у те, що відбувається. Що за кілька хвилин урочисто переріжуть стрічку і частина школи, яка стільки років простояло в аварійному запустінні й мертвому забутті, наповниться дитячими голосами, ударами м’ячів у спортзалі та дзенькотом посуду в їдальні.

Почесне право перерізання стрічки по праву надали Вадиму Нестеренку та Юрію Коробову

Напевно, найбільше хвилювалася директор Котовської школи Ольга Полішко, яка щиро подякувала Вадиму Нестеренку, керівникам району та сільради за участь у відродженні школи та запевнила, що педагогічний колектив докладе максимум зусиль, щоб виростити й вивчити гідних учнів.

Не залишилися осторонь і батьки. Можна не сумніватися, що голова батьківського комітету Лариса Мирополець висловила думку не лише вдячних батьків, але і всіх жителів Котовки: «В цей нелегкий час дуже складно знайти людей, яких би хвилювали чужі проблеми. Один із таких – Вадим Григорович Нестеренко, який взяв тривалий ремонт нашої школи під особистий контроль. Не були байдужі до наших проблем і керівництво району, сільради, наші підприємці, фермери, одноосiбники та батьки. Щиро вдячнi вам!».

Ну, а малі винуватці торжества, ті, заради кого все це, власне, ремонтувалося, висловлювали свою шану й подяку дорослим дядькам і тіткам завзятими танцями, піснями й віршами.

Iван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *