Зал, сцена, запах бібліотеки та гарячі обіди повертаються до Котовської школи

Після шести років аварійного забуття та чотирирічних потуг із капітальним ремонтом, нарешті, здано в експлуатацію ліве крило навчального закладу

Привітати педагогічно-учнівський колектив школи та всіх жителів Котовки з цією знаменною подією минулої суботи приїхав народний депутат України Вадим Нестеренко.

У вітальному слові нардеп нагадав, що капітальний ремонт лівого крила школи почався ще в 2013-му році, тому йому можна сміливо привласнити розряд «довгобуду» або «довгоремонту». Однак процес супроводжувала низка об’єктивних причин і складних проблем, головна з яких – відсутність фінансування. Лише завдяки збільшенню прибутку місцевих бюджетів вдалося закінчити цей багатостраждальний ремонт. «Я відчуваю не менше щастя та задоволення, ніж ви, констатуючи закінчення ремонту лівого крила школи!», – радісно сказав Вадим Нестеренко.

Очільниця Котовської сільради Олена Пустова зі сльозами на очах зізналася, що після десяти років втрачених надій на відродження лівого крила школи досі не вірить у те, що відбувається. Що за кілька хвилин урочисто переріжуть стрічку і частина школи, яка стільки років простояла в аварійному запустінні й мертвому забутті, наповниться дитячими голосами, ударами м’ячів у спортзалі та дзенькотом посуду в їдальні.

Не залишилися осторонь і батьки. Можна не сумніватися, що голова батьківського комітету Лариса Мирополець висловила думку не лише вдячних батьків, але й усіх жителів Котовки: «В цей нелегкий час дуже складно знайти людей, яких би хвилювали чужі проблеми. Один із таких – Вадим Григорович Нестеренко, який взяв тривалий ремонт нашої школи під особистий контроль. Не були байдужі до наших проблем і керівництво району, сільради, наші підприємці, фермери та батьки. Щиро вдячні вам!»

Ну, а малі винуватці події, ті, заради кого все це, власне, ремонтувалося, висловлювали свою шану й подяку дорослим дядькам і тіткам завзятими танцями, піснями й віршами.

Iван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *