• пам'ятаємо

Загиблим на Майдані в лютому 2014 року присвячується

Терновим шляхом дійшла Україна до сьогодення. Здавалося, все скінчилося, давно минуло. І більш ніхто не пройде шляхом тих кривавих дій. Та не так здавалося, як вже сталося…

Небесна сотня в вирій полетіла…

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у нашій державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість із них – молоді та сильні, ті, що тільки починали жити. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулиці Грушевського та Інститутській.

небесній сотні присвячується

20 лютого, вшановуючи Героїв Небесної Сотні, працівники Новомосковської центральної районної бібліотеки для дорослих у Перещепинській ЗОШ № 2 провели для учнів 8-11 класів годину-реквієм «Безсмертні крила Небесної Сотні». Бібліотекарі розповіли учням про героїв Небесної Сотні, які були простими людьми, котрі у вирішальний час не змогли байдуже сидіти біля телевізора і просто дивитися на те, що коїться на вулицях столиці. Під звуки жалобного гімну України присутні схилили голови перед пам’яттю Геоїв Небесної Сотні у хвилині мовчання. Також лунали присвячені національним героям вірші у виконанні учнів: Каріни Лембрик (10 кл.), Нікіти Павлів (11 кл.), Дениса Односум (11 кл.), Альони Титаренко (11 кл.). А з книжкової виставки «Вклонімось волі нескорених» присутні довідались про тривожні лютневі дні та героїв Революції Гідності.

На заході у скорботі та з великою вдячністю ми згадали всіх героїв Небесної Сотні, котрі відтепер постійно споглядають за нами та нашими вчинками. Тож гідність, відданість і патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.

Зав. відділом обслуговування Новомосковської центральної районної бібліотеки Лариса КОРНІЄНКО

«Сльози твої, Україно…»

небесній сотні присвячується

20 лютого в Юр’ївському районі відзначили День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року). Учасники заходу мали змогу прослухати віршовані рядки та пісні – творчість, присвячену Героям Небесної Сотні та всім захисникам державності, переглянути страшні кадри подій на Майдані та відновити в пам’яті кожен день від листопада 2013 до лютого 2014 років.

«20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали життя за краще майбутнє для своєї країни. Юні хлопці, жінки та чоловіки вже не повернуться додому, не обіймуть рідних. Сумно та боляче згадувати ці події, але їхній вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи і демократії, наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку.  В цей день я бажаю кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Зичу всім добра, а нашій державі – процвітання, сили і слави!», – з цими словами звернувся до присутніх Вадим Золотопуп.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні – борців, які високою ціною заплатили за можливість змінити країну. Та разом із настоятелем Свято-Георгієвського храму отцем Олексієм присутні помолилися за здоров’я всіх живих, за злагоду в родинах, за мир у нашій Україні.

На територіях сільських, селищної рад, об’єднаної територіальної громади також відбулися заходи присвячені Дню Героїв Небесної Сотні за участю громади, учасників АТО, представників політичних партій і громадських організацій, молоді.

В загальноосвітніх і бібліотечних закладах району проведено урочисті лінійки, виховні години, тематичні заходи, конкурси малюнків, години пам’яті, виставки матеріалів.

Відділ організаційної роботи, контролю з питань інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та забезпечення доступу до публічної інформації Юр’ївської райдержадміністрації

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *