Завести дітей допоможе держава

2018-го року півсотні жінок Дніпропетровської області можуть скористатися безкоштовною програмою з лікування безпліддя. Деталі розповіли в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

В Україні діє держпрограма з лікування безпліддя. Учасником може стати будь-яка сімейна пара, яка не може стати батьками через абсолютне безпліддя, – зазначили в департаменті.

«Для цього треба звернутися в амбулаторію. Лікар-гінеколог випише направлення на обстеження в обласному центрі планування сім’ї. Якщо його фахівці підтвердять діагноз, то справа сім’ї направляється на розгляд до Міністерства охорони здоров’я. Там вирішують, до якого саме закладу з репродуктивної медицини направити пару», – роз’яснили в департаменті.

Після – підготовчий етап. Він триває від 2 тижнів до 2 місяців. Це медикаментозне лікування. Далі проводиться саме штучне запліднення.
«У приватних клініках така процедура коштує від 60 тисяч гривень, учасники ж держпрограми отримують її безкоштовно. Цього року такою можливістю можуть скористатися до 50 жінок. Але тільки один раз», – наголосили в департаменті.
Держпрограма діє вже 10 років. У 2017 році в області народилася 201 дитина «з пробірки».

Прес-служба ДніпроОДА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *