Завершено будівництво реабілітаційного центру в селі Новотроїцьке

«Солоний лиман» — унікальний грязелікувальний комплекс, розташований на території 38-го виборчого округу, у селі Новотроїцьке Новомосковського району. Народний депутат Вадим Нестеренко завжди приділяв велику увагу проблемам оздоровлення й поліпшення якості медичних послуг для населення. Під постійним контролем нардепа також потреби воїнів АТО, які повернулися зі східного фронту.

На початку липня на базі обласної лікарні «Солоний Лиман» завершено будівництво найбільшого реабілітаційного центру для учасників АТО. Центр оснащений за найвищими світовими стандартами й більше схожий на сучасну, фешенебельну базу відпочинку. Ось, як про це пише радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

«Плюс один Центр Реабілітації Воїнів АТО в нас у Дніпропетровській області. Цей — на базі Солоного Лиману. Проект молодих Дніпровських архітекторів. Половина цілого поверху комфортних палат, схожих на гарний готель, а не на медичний заклад і новий зал ЛФК. Зелена стіна з живих рослин. Спеціальна стіна, на якій можна й потрібно прикрашати намальоване на ній. Попутно замінили дах, що протікає. Реконструкція закінчена. Зі старих лікарень можна й потрібно робити комфортні простори».

«Для бійців тут буде затишне,«домашнє» оточення, — сказав в.о.головлікаря Ігор Чабаненко. — Якнайшвидшому відновленню здоров’я сприятиме й сучасне медичне обладнання. Отримали бігові доріжки, вело- та гребні тренажери, шведські стінки. Усе — для стимуляції м’язів і розробки суглобів».

До того ж, як вважають фахівці, завдяки наявності тут цілющої грязі, сама природа «вибрала» ортопедичний профіль відділення.

Анатолій СКАМЕЙКІН

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *