Завдяки підтримці народного депутата України Вадима Нестеренка жителі Новомосковська відстояли дитячий пляж на Подолі

Улюблене місце містян, які проживають на Подолі, пляжі. На сьогодні їх два. Мілкий «Дитячий» з гойдалками, гірками, столиками і драбинками для дітвори і пляж для дорослих – в іншому кінці мікрорайону. До міського пляжу їхати далеко, добиратися незручно, тому з початком літа, а особливо у вихідні дні, і на «Дитячому», і на «Глибокому» яблуку ніде впасти.

«У мене троє дітей, і в теплу пору року ми часто з малюками ходимо гуляти на наш пляж. – Розповідає мешканка Подолу, молода мама Наталя, – І моя сім’я, і наші друзі, і всі жителі селища були в шоці, коли на місці дитячого пляжу з’явилися якісь незнайомі люди, які по-хазяйськи почали заміряти територію нашого пляжу і виставляти кілочки з межами».

Жителі Подолу відразу ж забили на сполох. Написали листи до міської адміністрації з вимогою пояснень. З проханням допомогти розібратися в ситуації, коли у тисяч жителів Подолу можуть забрати територію пляжу, люди звернулися до Народного депутата України Вадима Нестеренка. Вадим Григорович не залишив звернення жителів без уваги і моментально включився в роботу. Підтримали ініціативу депутата і жителів міста також депутати Новомосковської міської ради, які на сесії одноголосно скасували злочинні рішення міськради минулого скликання про передачу території розміром 0,4 га в приватні руки.

За фактом звернень жителів прокуратура порушила кримінальну справу щодо незаконної передачі в приватну власність чотирьох ділянок прибережної території річки Самара. На сесії міської ради було ухвалено рішення про скасування старого рішення сесії щодо оформлення цих ділянок у приватну власність, прийняте в травні 2010-го року і підписане тодішнім мером Литвищенком, сумно відомим своїми махінаціями з комунальною власністю.

«На початку двохтисячних років в Новомосковську широко використовувалася практика нарізки ділянок і незаконного продажу землі, – розповів Народний депутат України Вадим Нестеренко, – Елітні ділянки землі виділялися підставним особам, оформлялися на них, згодом кілька разів перепродували. На цьому члени команди мера Литвищенка заробляли мільйони гривень. Ми припинили цей злочинний процес і повернули місту вкрадену землю».

Завдяки активній позиції мешканців Подолу та Народного депутата України Вадима Нестеренка територія пляжу була повернута містянам.

Віталій ШИЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *