Заарештовано «земельного махінатора»

Працівники управління захисту економіки в Дніпропетровській області затримали голову селищної ОТГ, який займався земельними махінаціями. Про це повідомляє прес-служба департаменту захисту економіки НП України.

Правоохоронці встановили, що кошти посадовець вимагав за безперешкодне виділення двох земельних ділянок для ведення комерційної діяльності та влив на посадовців Держгеокадастру. У ході документування злочинних дій було встановлено, що 700 доларів США фігурант повинен був передати посадовцям Держгеокадастру, а решту залишити собі за нестворення штучних умов щодо унеможливлення укладення зазначеного договору.

У понеділок 8-го квітня оперативники обласного управління захисту економіки за процесуального керівництва військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України затримали корупціонера у службовому кабінеті під час отримання 2,7 тисяч доларів США хабара (еквівалент у національній валюті 73 тисячі гривень). Голову ОТГ затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

«Судебно-юридическая газета»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *