Живи і квітни, рідне село

Кожне село в нашій рідній Україні — це ніби окрема держава зі своїми звичаями і традиціями. Левенцівка — одне з них. Мов пташине гніздечко причаїлося моє рідне село серед широких степів Новомосковщини. Щороку, восени, коли левенчани зберуть вирощений урожай, проводиться традиційне Свято села. Цього року воно відбулося 23 вересня.

Незважаючи на рясний дощик, до клубу зібралися жителі та гості села. Фойе було прикрашене чудовими осінніми композиціями з квітів, овочів і фруктів. Надовго затримувалися гості біля стендів «Минуле рідного села» з фотографіями життя села і його жителів за багато років. Пізнавали своїх односельців, згадували давні події, історію. Спогади зігрівали душу, викликали теплі почуття.

Зі щирими словами вітання звернулися до присутніх у залі: депутат обласної ради Юрій Мазан, голова Перещепинської міської ради Володимир Савельєв, директор агрофірми «Мрія», депутат районної ради Михайло Пред, депутат районної ради Віктор Струк, виконувач обов’язків старости села Віталій Напханько та директор Левенцівської школи Валентина Мартинюк. Ведучі свята Тетяна Чозгіян та Віра Ільченко чергували розповіді про людей села із чудовими пісенними привітаннями від вокального ансамблю «Лілея» із села Михайлівки. До душі всім припали їхні пісні про рідне село.

Зворушливий виступ Любові Стрюк був присвячений усім, хто загинув у роки Другої Світової війни. Звучали поетичні рядки, що торкнулися душі кожного присутнього в залі. Було запропоновано вшанувати пам’ять загиблих односельчан хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблих у роки війни.

Святкову атмосферу на святі підтримував музичний колектив села Шандрівки. Присутні були вдячні всім, хто організував святкову торгівлю домашньою випічкою і стравами власного приготування. Люди ще довго не розходилися. Свято продовжувалося, лунали чудові пісні, тривала святкова дискотека.

Найщиріша вдячність і найкращі побажання левенчан усім, хто організував це чудове свято. Нехай доля дарує вам міцне здоров’я, успіхи та вдачу, нехай вас оминають усілякі негаразди, а ваші добрі серця нехай б’ються в такт вашим добрим справам.

Тетяна ЛУК’ЯНЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *