Економіка України відроджується руками аграріїв!

Хочу щиро і від усієї душі привітати з професійним святом працівників сільського господарства, підприємств із переробки сільськогосподарської сировини, працівників харчової промисловості, фермерів та супутніх галузей агропромислового комплексу.

З багатьма з вас ми знайомі особисто, разом обговорюємо проблеми галузі та однаково зацікавлені в тому, щоби держава не заважала, а допомагала аграріям. Від розвитку АПК залежить економіка України, на плечах аграріїв тримається майбутнє українського села. Буде АПК розвиватися — буде розвиватися інфраструктура сільських населених пунктів, молодь залишиться жити і працювати на своїй малій Батьківщині.

На превеликий жаль, багато можновладців досі не зрозуміли, що село та сільський трудівник — головні годувальники України, але ми не втрачаємо надії захистити інтереси селян, домогтися стабільних умов для розвитку агропромислового комплексу й залучення в галузь інвестицій. Нам потрібно не тільки вирощувати урожай, але й переробляти його тут же в Україні — це нова додана вартість, нові робочі місця для селян, конкурентоспроможність на світових ринках, а в кінцевому рахунку — розквіт нашої України.

Напередодні свята я звертаюся до кожного селянина, до кожного працівника переробної, хлібопекарської та супутніх галузей із низьким поклоном і словами подяки за вашу важку, але дуже важливу для людей працю. Ви не просто працюєте на полі або на фермі, не просто стоїте коло хлібопекарської печі або біля конвеєра консервного підприємства — ви годуєте український народ, ви захищаєте українську незалежність, ви робите щоденний трудовий подвиг на честь України.

Низький вам уклін за вашу працю і вірність рідній землі. Здоров’я вам, сил, впевненості, фінансового добробуту, надії та радості вашим родинам.

Зі святом вас, годувальники України!

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *