Духовне єднання поколінь

19-го вересня в день спомину чудотворця Архистратига Михаїла; у нашому селі Івано-Михайлівка, у духовному храмі, пройшла святкова літургія, яку провів настоятель Івано-Михайлівського Храму Архистратига Михаїла отець Сергій та настоятелі з храмів сусідніх сіл.

Після закінчення служби всі присутні завітали до сільського «храму культури», де на них чекали місцеві творчі колективи та благодійний обід, приготований матінкою Оленою та прихожанами. Тематичними піснями спонукали глядачів до роздумів про вічне, святе, духовне.

Хореографічна постановка «Танок янголів» у виконанні молодіжного колективу «Супермамочки» продемонструвала найдуховнішу, найчистішу, безумовну святу любов матері дитини. Словами пісні всі діти висловлювали подяку Богу за те, що є в них мама. Учасники дитячого танцювального колективу «Веселка» подарували веселі запальні українські таночки, а Наталочка Бурдуковська заспівала пісню про дідуся. Дует «Щаслива родина» — Сергєєві Сергій та Наталія потішили своїм співом усіх присутніх. У своєму звернені–привітанні голова Новостепанівської сільської ради Григорій Бреус наголосив на важливості поваги один до одного, чистоти помислів та дій. Побажав усім здоров’я, успіхів, родинного добробуту, миру та достатку.

Матінка Олена подякувала дитячому колективу «Веселка» (учні Івано-Михайлівського НВК) за працю в підготовці концерту, подарувала їм пакунки із солодощами та власноруч приготовану випічку, за що діти були дуже вдячні, адже їх маленький внесок не залишився без уваги.

Адміністрація СК

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *