• бібліотека для дітей

«Дружба з книгою – це свято»

Щодня в Новомосковській районній бібліотеці для дітей у дні весняних канікул було весело та гамірно. Діти знайомилися з новою сучасною книгою, ділилися своїми вміннями в гуртку «Умілі рученята». Для юних любителів книги було проведено зустріч книголюбів.

Члени гуртка «Барвінок» підготували для них лялькову виставу-подорож у царство Королеви Книги, де діти зустрілися з літературними героями та з самим царем Мудрилом. Маленькі читайлики грали у вікторину та знайомилися з книжковими героями на бібліотечному фуршеті.

Ведучі зустрічі Сніжана Іонова та Софія Лембрик провели рухливі ігри. Потім діти співали пісні та ласували солодощами, якими щороку частує юних книголюбів приватний підприємець Надія Бібла.

А до 135-річчя від дня народження Корнія Чуковського було проведено літературну мозаїку «Сонячна країна доброти». Діти познайомилися з книжковою виставкою «Кращі друзі дітвори», пограли у вікторину за творами письменника, дивилися мультфільми, декламували улюблені вірші.

Твори Корнія Чуковського любимі не одним поколінням, вони прославляють дружбу, вчать дітей добру, безстрашності, акуратності.

Читання для дітей особливо корисне. Воно навчає глибокому мисленню, надає знання, розширює кругозір. Тож читайте, насолоджуйтеся незабутніми враженнями від прочитаного, бо з книгою жити – добро кріпити. І пам’ятайте, завжди і на все є відповідь у бібліотеці.

Бібліотекар Новомосковської районної бібліотеки для дітей Лариса ВДОВЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *