• держава допомогає

До уваги жителів Юр’ївського району!

У квітні в Україні стартувала урядова програма «Доступні ліки», затверджена постановою Кабінету Міністрів України Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів», яка дозволяє громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з доплатою. Програма діє на ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Для того, щоб отримати лікарські препарати за цією програмою, потрібно звернутися до сімейного лікаря з амбулаторною картою, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, яка бере участь у програмі, та отримати обрані ліки.

В Юр’ївському районі беруть участь у зазначеній програмі наступні аптеки:

  • – ОКП «Фармація» аптека №72 в смт. Юр’ївка вул. Центральна 66;
  • – мережа аптек «Медичної академії» в м. Павлоград;
  • – аптека АТН «Альфа»,

що Школа запрацює вже цієї осені. Тут навчатимуться вихованці ліцею «Самара».

«До школи підключені основні комунікації, проблем з цим немає. Приміщення відремонтували повністю «під ключ». До першого вересня завеземо в харчоблок меблі. Упевнений, що дітям і викладачам буде комфортно », – зазначив представник відділу освіти м Новомосковськ Михайло ГЛАДУС.

Нагадаємо, що за ніделю до завершення робіт школу №8 відвідав народний депутат Вадим Нестеренко, про що ми повідомляли в попередньому номері газети. знаходиться на території Юр’ївської центральної районної лікарні.

За інформацією РКЗ «Юр’ївський ЦПМСД»

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *