До побачення, «Веселко»!

Літо – найяскравіша пора року, кольорова та багатозвучна. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Щороку в Євдокіївській ЗОШ І-ІІ ст. на Магдалинівщині працює табір відпочинку денного перебування «Веселка». У «Веселці» відпочивали учні 1- 4 класів – діти пільгових категорій.

Роботу в таборі забезпечували: директор табору Поліна Олефірова, вихователі Марина Манукян, Любов Мисник, Ольга Міщенко, Віталій Луценко, Юлія Тропа, Олександр Персиков. Різноманітними та смачними стравами частувала дітей Тетяна Тропа.

Кожен день було присвячено певній виховній темі: День відкриття табору, День спорту, День подорожі, День захисту тварин, День природи, День захисту дітей тощо.

Одним із напрямків виховної роботи у «Веселці» було екологічне виховання. Цікаво провели день екології «Любімо світ, в якому ми живемо» та день квітів «Краса врятує світ». Щоденно діти ходили на екурсії цікавими місцями рідного села, де знайомилися з лікарськими та рідкісними рослинами, правилами їх збору та використання. Було оголошено конкурс на кращу композицію з природного матеріалу «Польові фантазії».

Із задоволенням малювали на асфальті (конкурс «Ми діти твої, Земля»).

Табір – це спілкування з друзями, однолітками. Недаремно третій день перебування в таборі був днем друзів – «У дружбі наша сила», проводився конкурс малюнків «Дружба починається з усмішки».

В день гумору «Сміховини для кожної дитини» було проведено гуморину «Реготайлики» та конкурс «У салоні краси Баби Яги».

З метою патріотичного виховання в таборі було проведено день України. В рамках цього дня відбувся конкурс малюнка на асфальті «За єдність, мир і процвітання». Учни із задоволенням відвідали музейну кімнату в сільській бібліотеці, де краєзнавчі експозиції бережно збирає та зберігає завідувачка Алла Калінович.

I який же літній відпочинок без туристичних походів? І хоча наші походи були не на далекі відстані й не підвищеної складності, вони принесли дітям заряд бадьорості та безліч позитивних вражень. Ми побували в етнографічному музеї «Галушківка», що в Петриківському районі, та в музеї-садибі в селі Ковпаківка, відвідали дубовий праліс та побували біля знаменитої 300-літньої верби.

У день екології діти здійснили прогулянку до сільського парку, але справжню втіху їм приніс День партизанів – завдання, вручення зашифрованих карт на загальних зборах. Вінцем усього було велике «партизанське завдання», або «пошук скарбів» – пакетів із солодощами.

Охороні життя надавалося першочергове значення, тому постійно проводилися профілактичні бесіди щодо правил дорожнього руху, протипожежної безпеки, правил поведінки біля водойм, під час грози та інше.

І в день закриття табору зміцнілі, бадьорі , безтурботні , задоволені, з подарунками та солодощами мешканці табору говорять: «Дякуємо! До наступного літа, «Веселко», в нашій рідній євдокіївській школі!».

Директор Євдокіївської ЗОШ І-ІІ ст. Тетяна ЗАГРЕБІНА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *