До острова козацької слави

У третю неділю червня жителі України, за багаторічною традицією, відзначають День медичного працівника.

Таке свято було закріплене Указом Президента України від 3 червня 1994 року. Його відзначають як подяку тим людям, котрі щодня борються за наше здоров’я та життя.

З нагоди свята до Новомосковської райдержадміністрації завітав народний депутат України Вадим Нестеренко. Він звернувся до присутніх із вітальним словом та нагородив подяками найкращих медичних працівників району. Присутній на святі голова Новомосковської райдержадміністрації Павло Селіхов також звернувся до присутніх в актовому залі Новомосковської РДА та зауважив, що медицина Новомосковщини знаходиться на досить високому рівні, в порівнянні з іншими районами області.

YKu7VTXu--M

Під час свята головні лікарі медичних закладів району та найкращі медичні працівники були нагороджені подяками новомосковської райдержадміністрації. Винуватці свята також отримали цінні подарунки і букети прекрасних квітів.

Крім того, вже традиційно – другий рік поспіль, створений з ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка Благодійний фонд «Твій рідний край» подарував медичним працівникам меншої ланки на 38 окрузі (а таких цього річ було всього 44) екскурсійну поїздку на о. Хортиця.

Екскурсантів дивували не лише красотами Запорізької Січі, а й вшановували різноманітними стравами української кухні під час святкового обіду.

66_подарок_депутата_2+

Велика та благородна справа – охорона здоров’я. А медичні працівники, як янголи-охоронці, – завжди поряд із людиною в скрутний для неї час. Тож хочеться побажати всім здоров’я, сили та енергії в такій нелегкій щоденній праці.

Олена СЕАТ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *