До Дня поезії: Поетичні, співочі голоси нашого краю

Наша Новомосковщина має надзвичайно багато талановитих, обдарованих людей. У цьому 20-го березня переконались учні 9-го класу та вчителі СЗШ №4 на літературних посиденьках «Поетичні голоси нашого краю». Захід присвячений Всесвітньому дню поезії, який святкується щороку 21-го березня, був організований бібліотекою-філією №2.

Присутні познайомилися з цікавими,неординарними письменницями-аматорками та музикантами за покликанням долі Дариною Головченко та Вікторією Юрченко. Вони різні за фахом, але поєднані поезією та музикою.

Вікторія Юрченко закінчила Дніпропетровське державне музучилище

ім. Глінки за фахом диригент академічного хору та Харківську державну академію культури за фахом «народний спів»,працює керівником Новомосковського центру народної творчості та керівником студії естрадного вокалу «Вікторія» (БК ім. Олеся Гончара).Вона виконала власні вірші та пісні: «Хто ми?», «Весна – пора кохання», «Баллада о любви», «Світ мрій», «Душа вовчиці» та ін.

Дарина Головченко в 2003-му році закінчила Новомосковський колегіум №11. Потім у 2010-му році закінчила Дніпропетровську медичну академію за фахом лікувальна справа, 2 роки інтернатури за спеціальністю лікар загальної практики сімейної медицини. 4 роки працювала сімейним лікарем нашого міста. Зараз працює лікарем-терапевтом військово-медичної експертної комісії в Дніпропетровську, поет-аматор, пише вірші з 12 років. Закінчила музичну школу за класом фортепіано. З 8-ми років грає на скрипці. На заході Дарина читала цикл віршів: «Посвята синочку», «Весна настає!», «Не говоріть мені, що Україна – Малорось!» та інші. Проте найбільше вразила всіх професійна гра лікаря на скрипці таких знаменитих світових мелодій: «Yesterday», «Despacito», «Besame mucho», «Славень» (гімн, прослава).

Учні не стримували своїх емоцій, аплодуючи та підтанцьовуючи.

Наприкінці заходу всі заспівали пісню Юрченко Вікторії «Музико моя». Присутні дякували нам за такий незвично-цікавий «концерт». А я щиро вдячна нашим гостям за чудову зустріч із прекрасним. Це був маленький штрих у картині поетичного життя Новомосковщини.

Aдмiнiстрацiя бібліотеки-філії №2 (БК ім. О.Гончара)

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *