До Всеукраїнського дня бібліотек

Будь-яка справа йде на лад, коли нею займаються талановиті і кваліфіковані люди, досвідчені та віддані своїй роботі. Бібліотеки не виняток. У їхніх стінах працювало багато людей, для когось вони були лише однією сторінкою в житті, а для когось — цілим життям.

Свято хранителів мудрості

У переддень свята — Всеукраїнського дня бібліотек — у БК «Ювілейний» бібліотекарі провели зустріч із шанувальниками книги у формі бібліо-фольк-паті — бібліотечно-фольклорної гри.

Під музичний супровід та оплески присутніх ведуча Ніна Стратій запросила на сцену панянок– бібліотекарів селища Губинихи: Наталію Бессараб із філії № 12, Тетяну Ляльку з Губиниської ЗОШ № 1, Аллу Урденко з філії № 13, Юлію Барсук із Губиниської ЗОШ № 2 і Тетяну Павленко з філії № 13.

Присутнім дуже приємно було бачити чоловіка–бібліотекаря — Якова Свистуна. Він зачарував зал своєю грою на скрипці та на знак святкування року Німеччини в Україні продекламував вірш зі збірки Фрідріха Шиллера німецькою та українською.

Свято розпочалося з творчої візитки бібліотекарів та жартівливих тематичних частівок. Була проведена літературна вікторина. Бібліотекарі показали, що вони не тільки вміють якісно обслуговувати читачів, але й мають акторські здібності. Алла Урденко прочитала вірш «Слова…» зі збірки поезій «Автограф» директора Новомосковської ЦРБС Юлії Селіхової, Наталія Бессараб у складі ансамблю «Лілея» виконала українські пісні, Тетяна Лялька в парі з Ніною Стратій показали сценку із повісті Нечуя–Левицького «Палажка та Параска».

Цього року нашій землячці Ганні Шепітько виповнилося 75 років. З-під її пера вийшли збірки поезій «Весняні сходи», «Моя весна», «Відкриття», «Час говорить», «Обпалена зірка» та інші. Бібліотеки провели літературні зустрічі, конкурс віршів і взяли участь в обласному конкурсі «Читаємо вірші письменників Придніпров’я». За творчістю поетеси знято відеоролики: «Люблю я літо…» та «Вірші про маму…».

Привітати з Всеукраїнським днем бібліотек прийшли жителі селища, найкращі читачі четвертого класу Губиниської ЗОШ № 1 та найактивніші користувачі бібліотек.

Бібліотекар Губиниської філії № 12 Наталія БЕССАРАБ

«Храм духовний, мудрості й дива повний»

До Міжнародного дня людей похилого віку і Всеукраїнського дня бібліотек у Центральній дитячій бібліотеці зібралося молоде покоління бібліотекарів, аби привітати тих, хто розділив роки з книжковим царством і закарбував своє ім’я на сторінках його історії.

Теплими словами в цей день згадали Раїсу Желябовську, яка була організатором бібліотечної справи в нашому місті, та Віру Ковнір, наступного беззмінного директора протягом 35 років. За віддану працю подякували Євгенії Сідлик, Тетяні Почтовик, Наталії Рощиній, Нелі Каменській, Людмилі Нікітіній, Олександрі Семергей, Валентині В’язанкіній, Людмилі Поздняковій, Ніні Оріщенко, Тетяні Шаульській, Валентині Котовській і Людмилі Лісіциній. Не забули й тих, хто сьогодні працює заради читачів у різних відділах та філіях Новомосковської бібліотеки: Галину Тонконог, Майю Сапего, Лідію Журавель, Ніну Біловоденко, Вікторію Отавенко, Ганну Дудку, Ірину Пігур та Тетяну Коряк.

Розпочали свято ведучі заходу — провідні бібліотекарі центральної дитячої бібліотеки Наталія Кунах та Ніна Біловоденко. Вітальні слова та сердечні побажання прозвучали від представника благодійного фонду «Твій рідний край», заснованого народним депутатом України Вадимом Нестеренком Ірини Марченко. Вона завітала на захід не з порожніми руками — подарункові пакунки отримали всі ветерани бібліотечної справи. Привітати невтомних трудівників-бібліотекарів зібралися юні артисти, які є відданими читачами й постійними учасниками бібліотечних заходів. Відкрив вечір-зустріч зразковий колектив «Молодіжний театр моди «Аніта». Після казкового дефіле в стінах святкової зали залунали музичні подарунки від учнів вокального відділення школи естетичного виховання (керівник Анастасія Макарчук). Запальна «Червона рута», якій підспівував весь зал, прозвучала у виконанні учасника зразкового вокального колективу «Фантазія» Максима Рябошапки. Вечір продовжив Ярослав Савченко, учень школи естетичного виховання, а за ним перед гостями виступив гурт гітаристів «ДжусМиск» (керівник Олена Іващенко).

Дорогі колеги! Бажаємо міцного здоров’я та гарного настрою 365 днів на рік, аби кожен день був для вас сонячним і радісним, навіть коли за вікном дощі й завірюхи. Зі святом вас!

Завідувачка відділом обслуговування Новомосковської МЦБС Анастасія ДЬЯКОВА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *