До Барселони на каяку

12-го квітня 2019-го року відомий дніпропетровський мандрівник Сергій Гордієнко стартував із Києва на каяку і вже проплив перші 500 км. Він прямує за маршрутом Київ-Барселона-Київ і повернутися до точки відправлення планує в серпні-вересні 2020-го року.

«Старт відбувся 12-го квітня з Києва, пройдені перші 500 км. Другий старт відбудеться все-таки з Дніпра, – розповідає Гордієнко. – Головне завдання експедиції – це заплановані зустрічі з громадськістю, діаспорами, різними вишами, оскільки моя тема – техніка та психологія виживання цивілізації –  є одним із важливих аспектів на сьогоднішній день. Ще одне завдання – міжнародна дипломатія. На мою думку, я представляю нашу країну – це один із головних обов’язків мандрівника. Я представляю батьківщину поза різними політичними станами і розуміннями, а саме з боку нашого етносу, нашої історії, з точки зору людського спільного дому.

Вся експедиція пройде акваторіями Чорного та Середземного морів. Я планую дійти до іспанського міста Барселона, звідки далі піде піший перехід до Відня, а звідти вже почнеться сплав річкою Дунай до Києва. Ймовірно, експедиція закінчиться в серпні-вересні 2020-го року в столиці нашої країни», – сказав Сергій Гордієнко.

Дмитро ПРУЖИНІН

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *