Дощ гаранту не завада

У понеділок, 20 листопада, Президент України Петро Порошенко відвідав Дніпро. Робочий візит Глави держави включав декілька знакових для міста місць – від Запорізького шосе до центру імені Руднєва.

Перевірив, як ремонтують дороги

Петро Порошенко прибув до Дніпра о 13:00. Першим місцем, куди попрямував Глава держави, стало Запорізьке шосе. Там Президент проінспектував хід ремонтних робіт, які зараз виконуються на автодорогах області. Порошенко звернувся до співробітників автодору та міського голови Дніпра і подякував їм за виконану роботу.

Нагородив учасників Революції

Після перевірки на Запорізькому шосе Глава держави поїхав до облдержадміністрації. Там Петро Порошенко нагородив орденами жителів Дніпра та області, які брали активну участь у Революції Гідності, річницю якої Україна відзначила наступного дня – 21 листопада. Ордени «За мужність» III ступеня отримали 16 осіб, один із них – посмертно.

Відкрив новий центр матері та дитини

Відкриття нового корпусу було приурочено до свят – Всесвітнього дня дитини, який у всьому світі відзначають 20 листопада, та професійного свята педіатрів. Петро Порошенко зазначив, що Центр матері та дитини імені професора Руднєва – це спільний проект держави і регіону і результат програми децентралізації. На переобладнання та реставрацію центру виділили близько 85 мільйонів гривень.

Вручив військовим нові квартири

Глава держави вручив ключі від 32 квартир військовослужбовцям 26-го Об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту та членам їхніх сімей. 32-квартирний будинок, у якому оселяться військові, збудували силами військової частини. При будівництві житла використовували енергозберігаючі технології, індивідуальне опалення – в кожній квартирі.

За матеріалами сайту «Інформатор»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *