• Happy schoolchildren at a classroom. Education.
    Happy schoolchildren at a classroom. Education.

Дошкiльнята й школярі Шандрівки у теплi та затишку

Завдяки підтримці народного депутата Вадима Нестеренка та керівництва агрофірми «Орільська» довгі сезонні канікули, пусті холодні приміщення, стурбовані батьки та змерзла малеча дитсадка «Колосочок» i місцевої школи Шандрівки, що на Юр’ївщинi, нарешті, залишилися в минулому.

Напередодні опалювального сезону 2016-го року діти та працівники дитячих закладiв нарештi отримали довгоочікувані тепло і комфорт, адже розпочату ще влітку 2015-го року заміну системи опалення на нове (більш економне) обладнання було повністю завершено.

За твердженням завідувачки ДНЗ «Колосочок», до встановлення електричного котла, температура у приміщеннях дитячого садочку в зимовий період не перевищувала +8-10 градусів. Зрозуміло, що про навчальний процес мова йти не могла – діти, незважаючи на теплий одяг, мерзли та часто хворіли.

«В цьому дитячому садку виховуються діти від двох до шести років. Усі вони мешканці Шандрівки. Через високу собівартість, дитячий заклад планували зачинити ще в 2015-му році, але тепер, дитсадок не тільки продовжить свою роботу, але й відчинить двері нової групи для найменших вихованців. Кошти на це знайдуться!», – зазначив Вадим Нестеренко.

Не обходили морози й учнів Шандрівської школи. З року в рік зимовий сезон змушував дітей і вчителів йти на канікули, аби не сидіти в холодних класах. Стара, ще радянська, вугільна котельня була не в змозі отопити все приміщення місцевої школи. Та нарешті й тут все змінилося. У класах тепло і затишно, а діти радіють тому, що в школі більше не доведеться мерзнути – болючу проблему вирішено завдяки народному депутату Вадиму Нестеренку. Він допоміг не лише закінчити будівництво котельні, зведеної ще шість років тому, а й за кошти благодійного фонду «Твій рідний край», який створено ініціативою нардепа, позабюджетних коштів місцевих агрофірм встановити нові теплозберігаючі вікна.

Також народний обранець наполіг на особливій важливості подібних починань і справ, адже людські умови та безперебійна робота соціальних сільських об’єктів – таких як дитячі садки, школи, медустанови – запорука сьогоднішнього життя й можливості завтрашнього розвитку села.

Олена САЕТ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *